Käbi Külalistemaja peamaja

KES ME OLEME

KONTAKT JA ASUKOHT » KES ME OLEME

Käbi Külalistemaja majutus- ja olmeruumid on rajatud vanasse talukompleksi, mis pärinevad aastast 1905. Neis renoveeritud hoonetes tegutseb majutus- ja toitlustusettevõte alates 1994. aastast, OÜ Käbi Pansionaat nime all alates 1997. aastast. Oleme ametlikult tunnustatud külalistemajana aastast 2002. Siin töötab viis inimest, neist teenindavat personali kolm.

Käbi Külalistemaja asub Läänemaal  Herjava külas, Haapsalust 6km kaugusel, Tallinn-Haapsalu maantee 65. km, 200 meetrit maanteest.

See vaikne koht looduse keskel, eemal maanteemürast ja linnakärast sobib ideaalselt pidude, kokkutulekute, õppepäevade korraldamiseks või ka lihtsalt omaette olemiseks üksi või perega. Hoonetevaheline avar siseõu puitlaudade, -pinkidega, kauni rohelise muruga pakub võimalust suveõhtuid nautida, grillida.

Loomanahkadega, metsloomade topistega ja jahitrofeedega kaunistatud hubases palkmajas saame pakkuda teile mõnusat äraolemist koos toitlustamisega kuni 50-le ja öömaja kuni 14-le inimesele.

Majas on kaks kaminasaali, suurem neist mahutab söögisaalina kuni 50 inimest, selles asub ka baar. Majutusruume on kokku 7. Neist 4 on lihtsamad, talumajale iseloomuliku sisustusega, 3 on mugavustega toad.